MENU

Ventilátory a ventilátorové spojky od Knorr-Bremse

Knorr-Bremse TruckServices neustále nepracuje pouze na zdokonalování svých produktů, ale také na produktové řadě a servisním konceptu. V souladu s požadavky trhu a zákazníků bylo portfolio rozšířeno o 48 nových věcných čísel - 28 spojek, 21 ventilátorů a jednu servisní sadu. Nyní zahrnuje produktová řada ventilátorových spojek 221 dílů - kompletní sady a jednotlivé komponenty.

Knorr-Bremse ventilátorové spojky jsou navrženy pro optimální výkon a provozní spolehlivost. Ventilátorové spojky jsou více kompaktní a lehčí než některá konkurenční řešení. Mají IP67 ochranu proti vstupu nečistot a vody. Naši zákazníci spoléhají na kvalitu Knorr-Bremse produktů pro jejich provozní spolehlivost. Komplexní R&D testování společnosti Knorr-Bremse zahrnuje větrný tunel a klimatické komory. Dále testovací stolice pro ložiska, cívky, vibrační testy a test solné odolnosti. Ve výrobě každá spojka podstupuje plný EOL a funkční test.


Nabídka ventilátorů a ventilátorových spojek od společnosti Knorr-Bremse pokrývá vozidla značek DAF, Iveco, Man, Mercedes-Benz, Renault, Scania a Volvo. Kompletní nabídku najdete v našem katalogu. Vyhledávat můžete jak podle OE čísel uvedených výrobců vozidel, tak podle referenčních čísel výrobců Behr Hella Service, Beru, Borgwarner, Cojali, Diesel Technic, Mahle a dalších.


Ventilátory i ventilátorové spojky můžete objednávat na telefonním čísle +420 417 530 503, na e-mailu info@penax.cz, nebo přes svého obchodního zástupce.