MENU

Novinky 2023


 


Redesignovaný systém EAC1

Pro zajištění dlouhodobé dostupnosti dílčích komponentů představuje společnost Knorr-Bremse redesignovaný systém EAC1.

Téměř před 20 lety představila společnost Knorr-Bremse první elektronický systém úpravy vzduchu pro Volvo a Renault. Systém EAC byl v té době průlomovou inovací, která změnila průmyslové standardy. Dodnes se používá v sériové výrobě díky mnoha výhodám, které uživateli nabízí.

Stejně jako u každého elektronického systému 20 let po jeho uvedení na trh nejsou všechny komponenty nejmodernější. Proto se společnost Knorr-Bremse rozhodla přepracovat konstrukci systému EAC1 s využitím nejnovějších komponent.

 

VÍCE 


Představujeme pružinové brzdové válce NG4 EVO pro pneumatické brzdy přívěsů

Vývoj pružinových brzdových válců Knorr-Bremse od NG4+ k dvojitě pertlovanému NG4 EVO.

Neustálá snaha o inovace v automobilovém průmyslu vedla k pozoruhodnému pokroku v oblasti bezpečnosti a výkonu. Společnost Knorr-Bremse jako přední dodavatel brzdových válců do prvovýroby neustále pracuje na inovacích a technologiích, které zvyšují bezpečnost komerční dopravy a cestování. V posledních letech došlo k významnému vývoji této technologie, kdy se přešlo od brzdových válců se svěrnými kroužky k pertlovaným verzím.

 

VÍCE 


Elektronická parkovací brzda Knorr-Bremse

Kromě toho, že společnost Knorr-Bremse dodává systém elektronické parkovací brzdy do prvovýroby pro společnosti Scania, MAN a různé aplikace pro další SOE zákazníky, jsou nyní všechny moduly k dispozici také pro trh s náhradními díly.

Společnost Knorr-Bremse TruckServices neustále pracuje na zdokonalování svého produktového portfolia a koncepce služeb v souladu s požadavky zákazníků a trhu, aby optimalizovala pokrytí různých aplikací vozidel a regionálních rozdílů.

 

VÍCE 


Rozšíření portfolia brzdových kotoučů Knorr-Bremse

Pokrytí širšího spektra nákladních vozidel, autobusů, náprav a aplikací pro lehká užitková vozidla

Společnost Knorr-Bremse jako lídr na trhu nabízí širokou škálu brzdových systémů pro užitková vozidla. Zvláštní roli mezi nimi hrají brzdové kotouče. S cílem vyhovět potřebám a očekáváním zákazníků rozšiřuje Knorr-Bremse nabídku brzdových kotoučů o bimetalově lité, beznábojové a konvenční brzdové kotouče, které splňují nejvyšší požadavky.

 

VÍCE 


EconX® spojkový kompresor pro aplikace MAN

Originální repasované výrobky pro celoživotní účinnou údržbu

Jako jeden z předních dodavatelů kompresorů pro sektor užitkových vozidel je společnost Knorr-Bremse opakovaně vybírána jako špičkový partner, na kterého se spoléhá mnoho výrobců originálních dílů. Kromě samotného kompresoru přikládá společnost Knorr-Bremse velký význam dobře navržené koncepci servisu svých výrobků, aby mohla zákazníky podporovat po celou dobu životnosti užitkového vozidla.

 

VÍCE 


Nástrojové komponenty Knorr-Bremse pro kotoučové brzdy

Sady nářadí pro obnovu nejpoužívanějších součástí servisního kufru pro kotoučové brzdy Knorr-Bremse K158880K50

Servisní kufr K158880K50 obsahuje veškeré speciální nářadí potřebné pro profesionální opravy vzduchových kotoučových brzd Knorr-Bremse typů SB6/SN6/SB7/SN7/SK7/SM/SL7/ST7 a SyD7.

 

VÍCE 


Renovované převodky řízení Wabco pro užitková vozidla

Společnost WABCO, jeden z předních světových dodavatelů dílů pro užitková vozidla, rozšiřuje své portfolio o nový produkt – díly systémů řízení.

Renovované převodky řízení nejvyšší kvality pokrývají širokou škálu vozidel, jako jsou DAF, Scania, Volvo, Renault a další vozidla se systémy řízení, a to s podporou rozsáhlé celosvětové distribuční sítě. Zároveň jsou ekologičtějším řešením pro automobilový svět.

 

VÍCE 


Ventily vzduchového pérování Knorr-Bremse

Pohodlná jízda a rovnoměrné řízení pro nákladní vozidla, autobusy a přívěsy

Nákladní automobil nebo přívěs vybavený ventilem vzduchového pérování má několik výhod. Hlavní funkcí ventilu je udržování konstantní výšky podvozku bez ohledu na přepravovaný náklad. To pomáhá zajistit plynulou a stabilní jízdu, zvyšuje bezpečnost a snižuje opotřebení systému odpružení vozidla.

 

VÍCE 


Knorr-Bremse ECONX® třmeny pro typy brzd SL7 a SM7

Řešení pro každé stáří vozidla podle principu životního cyklu TruckService

Každá pneumatická kotoučová brzda Knorr-Bremse využívá zkušenosti a kvalitu více než 50 milionů kotoučových brzd vyrobených společností Knorr-Bremse v nákladních vozidlech, přívěsech a autobusech po celém světě.

Doplněním řady EconX o široce používané typy brzd SL7 a SM7, pokračuje společnost Knorr-Bremse TruckServices ve své strategii nabízet vhodná řešení pro každé stáří vozidla.

 

VÍCE 


Renovované nápravové modulátory EBS

Na nezávislém trhu s náhradními díly jsou nyní k dispozici renovované modulátory náprav EBS II. a III. generace​. Kromě zřejmých ekologických a ekonomických přínosů pomáhá renovování zastaralých a těžko dostupných dílů udržet stárnoucí vozový park na silnicích.

 

 

VÍCE 


Nový připojovací kabel pro SmartBoard

Za účelem zjednodušení kabeláže, společnost ZF vyvinula nový připojovací kabel pro SmartBoard. Při použití tohoto nového kabelu odpadá dosud potřebný adaptér. Připojení nového SmartBoardu na modulátor TEBS-E je tak možné pouze jedním kabelem.

 

VÍCE 


Nový připojovací kabel pro OptiTire

Za účelem zjednodušení kabeláže, společnost ZF vyvinula nový připojovací kabel pro jednotku OptiTire. Při použití tohoto nového kabelu odpadá dosud potřebný adaptér. Připojení jednotky OptiTire na modulátor TEBS-E je tak možné pouze jedním kabelem.

 

VÍCE 


Koncept náhradních dílů pro SmartBoard

S cílem minimalizovat výměnu celých přístrojů ZF v případě jejich poškození nebo nefunkčnosti a zvýšit jejich udržitelnost, připravila společnost ZF koncept náhradních dílů pro SmartBoard. K dispozici budou dvě opravárenské sady a jeden samostatný díl.

 

VÍCE