MENU

Novinky 2022


 


Nový servisní koncept pro MAN kompresory s ESS funkcí

Knorr-Bremse nabízí většinu 360cc a 720cc kompresorů s ESS funkcí pro úsporu energie.

S více než 25-ti lety zkušeností v oboru dodávky vzduchu a více než 10-ti miliony prodaných kusů kompresorů, nabízí společnost Knorr-Bremse široký sortiment kompresorů s nejlepší účinností a spolehlivostí splňující nejvyšší bezpečnostní standardy. Většina producentů užitkových vozidel spoléhá na kompresory od Knorr-Bremse, aby zajistili, že jejich vozidla budou vždy poskytovat maximální brzdný účinek i po mnoha kilometrech.

 

VÍCE 


Renovované kompresory pro osobní vozidla

Přepracované jádro systému vzduchového odpružení.
 
Jedním z typů odpružení vozidel je vzduchové odpružení. Součástí vzduchových systémů odpružení je vestavěná kompresorová jednotka s kompresorem, sloužícím k přípravě stlačeného vzduchu. Kompresor je základem technologie elektronicky řízeného odpružení ECAS, které vylepšuje jízdní vlastnosti vozidel, napomáhá komfortnímu řízení a zvyšuje bezpečnost.

 

VÍCE 


Nový montážní kufřík WABCO

Díky chytře navrženému montážnímu kufříku WABCO budete mít vždy snadný přístup přesně k tomu příslušenství, které potřebujete k dokončení práce.

  • Dodává se s nejkvalitnějším a nejmodernějším montážním příslušenstvím schváleným společností WABCO pro brzdové systémy CV a systémy stlačeného vzduchu.
  • Změna pořadí je jednoduchá díky přiloženému přehlednému seznamu obsahu s obrázky pro snadnou identifikaci.

 

VÍCE 


Nové ventily ECAS

WABCO odpružení zvyšuje komfort řidiče, umožňuje zvedání a spouštění vozidla na měchách pérování pro více efektivní nakládání a vykládání nákladu. Elektronicky řízené odpružení nabízí mnoho funkcí, které vytváří vyšší přidanou hodnotu pro ovládání vozidla.

 

VÍCE 


Nové brzdové ventily přívěsu Wabco

Zkraťte dobu instalace s novými brzdovými ventily přívěsu WABCO (REV). REV umožňuje ovládání dvouhadicového brzdového systému vzduchových brzd přípojných vozidel bez/s ABS a EBS.

  • Brzdová funkce – umožňuje brzdit přípojné vozidlo na základě ovládacího tlaku z tažného vozidla.
  • Nouzová funkce – automaticky přivádí plný tlak ze vzduchojemu přípojného vozidla do brzdových válců, pokud plnící tlak přívěsu klesne pod 3,2 bar.

VÍCE 


Nové ventily pérování kabiny

ProVia ventily pérování kabiny zlepšují komfort řidičů udržováním kabiny v přesné pozici. Pro kabiny vybavené pneumatickým pérováním, ventil pérování kabiny CLV udržuje správnou výšku a optimálně ji upravuje podle zatížení a stavu vozovky.

VÍCE 


WABCO nyní provádí renovaci brzdových třmenů Knorr-Bremse

Společnost ZF přidává do svého portfolia REMAN SOLUTIONS brzdové třmeny Knorr-Bremse.  

Reference Knorr-Bremse: SN6, SK7, SN7 a SB7 budou okamžitě k dispozici pro systémy vzduchových kotoučových brzd motorových užitkových vozidel, přípojných vozidel a autobusů. 

ZF rozšiřuje svoji nabídku renovovaných produktů tak, aby zahrnovala i produkty jiných výrobců než WABCO. I produkty od jiných výrobců z REMAN programu WABCO fungují jako nové. 

VÍCE 


Knorr-Bremse: Úplný servisní koncept EAC 2.1 pro DAF

Knorr-Bremse nyní nabízí další vysoušeč vzduchu pro DAF systém úpravy vzduchu.

Knorr-Bremse jako přední producent systémů úpravy vzduchu dodává většině evropských výrobců užitkových vozidel a autobusů systémy pro čištění a vysoušení stlačeného vzduchu a tím zajišťuje optimální výkon vzduchového brzdového systému.

VÍCE 


Modulární snímače ABS Wabco

Nová řada modulárních snímačů ABS WABCO od společnosti ZF řeší dlouhodobý problém, jak provádět servis rostoucího počtu variant vozidel bez nutnosti skladovat stovky specifických náhradních dílů.

  • Vyměňujte pouze dotčené součásti
    Servisy mohou přímo identifikovat a vyměnit pouze vadnou část ze tří použitých komponent.

  • Snížení skladových zásob u distributorů
    Díky mimořádné flexibilitě našeho řešení nemusíte už držet skladem velké množství různých variant snímačů.

VÍCE 


Wabco patrona Air System Protector

Původním úkolem patron vysoušeče bylo pouze zbavit vzduch vlhkosti a případných nečistot. Rychlý vývoj technologií pro užitková vozidla, zejména v oblasti pneumatických systémů, však klade na patrony vysoušeče stále vyšší nároky z hlediska výsledné kvality stlačeného vzduchu.

VÍCE 


Wabco renovuje celou 1. generaci EBS modulátorů náprav

Společnost ZF oznámila otevření programu renovace pro kompletní 1. generaci EBS nápravových modulátorů pro motorová vozidla. ZF tak chce podpořit snahu zákazníků z hlediska prodlužování životnosti vozidel a v neposlední řadě také podpořit ekologické zaměření společnosti.

Kromě jasných ekologických přínosů, umožňuje renovace starších zařízení prodloužit životnost vozidel a zlepšit tak jejich ekonomickou kalkulaci.

VÍCE 


Wabco: Nové ventily pérování kabiny

Ventily pérování kabiny zvyšují pohodlí řidiče udržováním přesné polohy kabiny. U kabin vybavených systémem vzduchového odpružení ventily pérování kabiny zachovají správný sklon a inteligentně se přizpůsobí zatížení kabiny a široké škále podmínek na silnici.

WABCO pokračuje v rozšiřování své nabídky pro nezávislý aftermarket (IAM) voblasti vzduchového odpružení zavedením dvou nových variant.

VÍCE 


Nové renovované vzduchové kompresory Wabco

WABCO Reman Solutions nabízí renovované vzduchové kompresory pro nezávislý aftermarket (IAM) jako rozšíření současného produktového portfolia. Renovované kompresory poskytují stejnou kvalitu a vysoký výkon jako nové jednotky.

VÍCE 


Nové TASC ventily

Společnost WABCO na podzim roku 2021 představila novou generaci ventilů TASC (Trailer Air Suspension Control).

Nové ventily nahradí stávající generaci. Funkce a technické parametry jsou v zásadě ekvivalentní se starou generací. Pneumatická funkce RTR (návrat do jízdní výšky) závisí na dostupnosti tlaku v systému.

VÍCE 


Nové ventily ruční brzdy pro vozidla Scania

WABCO uvádí na trh čtyři varianty ventilů ruční brzdy pro vozidla Scania určené pro nezávislý aftermarket (IAM).Technická specifikace je shodná s OE variantami s vylepšeným designem rukojeti, který umožňuje pohodlné ovládání. Všechny varianty jsou vybaveny přídavnou kontrolní polohou pro přípojná vozidla.

VÍCE 


Knorr-Bremse tlakové modulátory pro ABS a EBS

Tlakové modulátory jsou využívány v elektronicky ovládaných brzdových systémech k regulaci tlaku v brzdových válcích na základě signálu, např. z ECU jednotky, nebo pedálového brzdiče.

Štíhlá produktová řada se širokým pokrytím aplikací. Ventily ovládání tlaku jsou upevněny u předních brzdových válců.

VÍCE