MENU

Novinky 2020


 


EBS7 komponenty pro aplikace Scania

Kromě toho, že Knorr-Bremse dodává originální díly pro elektronický brzdový systém EBS7 do prvovýroby na Scania Truck aplikace, je nyní také dostupná produktová řada EBS7 komponentů rovněž pro nezávislý aftermarket.

Knorr-Bremse neustále pracuje na zdokonalování svého produktového portfolia a servisních konceptů v souladu s požadavky zákazníků a trhu za účelem optimálního pokrytí různých vozidlových aplikací a regionálních rozdílů. Systém EBS7 pro aplikace Scania je první uvedený do OE v roce 2015 a od té doby bylo dodáno více než 195 000 kusů.

 

VÍCE 


Ventily pérování pro kabiny Volvo, Renault a Scania

Ventily pérování pro kabiny zvyšují pohodlí řidiče udržováním přesné polohy kabiny. U kabin vybavených systémem vzduchového odpružení ventily pérování kabiny zachovají správný sklon a inteligentně se přizpůsobí zatížení kabiny a široké škále podmínek na silnici.

WABCO pokračuje vrozšiřování své nabídky pro nezávislý aftermarket (IAM) v oblasti vzduchového odpružení zavedením dvou nových variant.

VÍCE 


Nové Wabco TASC ventily

Společnost WABCO představuje od října 2020 novou generaci ventilů TASC (Trailer Air Suspension Control).

Nové ventily nahradí stávající generaci. Funkce a technické parametry jsou v zásadě ekvivalentní se starou generací. Pneumatická funkce RTR (návrat do jízdní výšky) závisí na dostupnosti tlaku vsystému.

 

VÍCE 


Ventily ruční brzdy Wabco pro vozidla Scania

WABCO uvádí na trh čtyři varianty ventilů ruční brzdy pro vozidla Scania určené pro nezávislý aftermarket (IAM).

Technická specifikace je shodná s OE variantami s vylepšeným designem rukojeti, který umožňuje pohodlné ovládání. Všechny varianty jsou vybaveny přídavnou kontrolní polohou pro přípojná vozidla.

VÍCE 


Knorr-Bremse kompresory pro zemědělské aplikace

Kompresory Knorr-Bremse jsou konstruovány pro dlouhou životnost a to je činí číslem jedna v OEM segmentu. Mají neobyčejně robustní design, perfektně pasují do brzdových systémů příslušných vozidel a jsou předmětem dalšího kontinuálního vývoje za účelem zajištění optimální dodávky vzduchu u většiny moderních vozidel.

 

VÍCE 


Servisní koncept pro DAF aplikace kotoučové brzdy Knorr-Bremse typu SN7 a SB7

Když přijede DAF do Vašeho servisního centra, většinou pravděpodobně najdete na vozidle instalované kotoučové brzdy Knorr-Bremse SN7 nebo SB7.

K zajištění toho, abyste měli vždy své vozidlo k dispozici nebo aby bylo zpátky v provozu co nejdříve, Knorr-Bremse vyvinulo komplexní řadu sad náhradních dílů. S komponenty speciálně pro DAF aplikace, jako jsou ProtecS® brzdové desky a dělené brzdové kotouče - Splined Discs®, Vám ulehčíme Vaši denní práci a zajistíme rychlé a optimální opravy.

VÍCE 


TPMS Manager Wabco je nyní univerzálním nástrojem

TPMS (Tire Pressure Monitoring System) Manager WABCO je nástroj pro aktivaci a čtení dat z kolových senzorů, kompatibilních se značkami předních výrobců nákladních vozidel, autobusů a tahačů. TPMS Manager také aktivuje nové senzory při retrofitu.

Umožňuje čtení dat a aktivaci externích a interních senzorů TPMS a zobrazení ID, tlaku pneumatik, teplotu pneumatik, stav baterie a komunikační frekvenci modulů. Zobrazení jednotlivých údajů je vždy závislé na funkci konkrétních senzorů. Kombinací těchto vlastností nabízí TPMS Manager WABCO funkčnost za přijatelnou cenu.

VÍCE 


Centrální brzdový systém pro vozidla MAN

Centrální brzdový systém (CBU) WABCO pro vozidla MAN je nyní dostupný skladem ve společnosti PENAX. WABCO garantuje stoprocentní kvalitu jako u OE dílů a nabízí zákazníkům konkurenční výhodu.

 

VÍCE 


Ruční brzdy Wabco: důležitý návyk pro zvýšení bezpečnosti

Po mnoho dekád byly ruční brzy nedílnou součástí výbavy užitkových vozidel a plnily klíčovou bezpečnostní funkci. Dnes zůstávají ruční brzdy kriticky důležitou součástí konstrukce vozidla a primárně se používají pro bezpečné zajištění zaparkovaného vozidla proti pohybu. Jedná se o mnoha řidiči často přehlížené bezpečnostní opatření, jehož opomenutí může mít poměrně nákladné a dalekosáhlé důsledky; majetkové škody, ohrožení životů i nechtěné prostoje vašeho vozového parku. 

VÍCE 


Katalog ProVia

Společnost Wabco u příležitosti čtvrtého výročí značky ProVia představila nový samostatný katalog pro tuto značku. Nový katalog je obsáhlý průvodce se 30 skupinami produktů, s přibližně 300 produkty pro užitková vozidla a s více než 2000 aplikacemi jako OE díly.

VÍCE 


ProVia Brzdové válce pro brzdy s vačkou

Provia brzdové válce pro brzdy s vačkou mají univerzální konstrukci pro pokrytí mnoha OE zařízení/aplikací.

  • Použití: brzdy s vačkou
  • Maximální pracovní tlak: 8,5 bar

VÍCE 


Upevňovací pásky od Knorr-Bremse

Koroze vzduchojemů může mít vážné následky. Často se poškození korozí na vzduchojemu objevuje v místě přichycení upevňovacími páskami. Proto není pouze kvalita samotného vzduchojemu rozhodující pro jeho životnost, ale také kvalita upevňovacích pásek hraje důležitou roli.

VÍCE 


Speciální nářadí pro kotoučové brzdy od Knorr-Bremse

Servisní kufr pro kotoučové brzdy, měrka brzdových kotoučů a měrka brzdových válců. To všem je speciální nářadí pro kotoučové bzrdy Knorr-Bremse, které je možné u nás objednat.

VÍCE 


ST6 Kotoučová brzda

Servisní koncept pro třmen ST6 je nyní ještě více nákladově efektivní. Třmeny, držáky třmenů, brzdové desky a další sady náhradních dílů byly chytře přepracovány, tak aby bylo nutné vyměnit pouze opotřebované díly.

VÍCE 


ST7 Kotoučová brzda

Aplikace SAF-Holland, Schmitz Cargobull, Jost a další návěsové nápravy. 

Optimalizováno pro návěsové aplikace, Knorr-Bremse třmen typu ST7 je nejlehčí dvoupístová vzduchová kotoučová brzda na trhu s mnoha nepřekonatelnými výhodami.

VÍCE