MENU

Novinky 2021


 


Nové ventily ruční brzdy pro DAF

Ventil ruční brzdy (HBV) se používá k ovládání sekundárního/parkovacího brzdového systému vozidla pomocí postupné redukce tlaku v parkovací části pružinových brzdových válců.

Knorr-Bremse TruckServices neustále pracuje na zlepšení svého produktového portfolia a servisního konceptu v souladu s požadavky trhu a zákazník, za účelem optimalizovat pokrytí různých vozidlových aplikací a regionálních rozdílů. Ventily ruční brzdy pro DAF byly prvně představeny jako OE produkty v roce 2013 a od té doby bylo dodáno více než 295 000 kusů do prvovýroby.

VÍCE 


Brzdové kotouče Knorr-Bremse pro lehká užitková vozidla

Lehká užitková vozidla jsou nezbytnou součástí dodavatelského řetězce a každodenního života. Jsou jedny z nejdůležitějších dopravních prostředků a využívají se k různým účelům. V logistice jsou lehká užitková vozidla standardní částí vozových parků každé spediční firmy spolu s běžnými nákladními vozidly.

VÍCE 


Knorr-Bremse elektronická parkovací brzda pro Scania aplikace

Kromě toho, že Knorr-Bremse dodává systém elektronické parkovací brzdy jako OE pro Scania Truck aplikace, jsou nyní všechny modulátory rovněž dostupné pro nezávislý aftermarket.

Knorr-Bremse TruckServices neustále pracuje na zlepšení svého produktového portfolia a servisního konceptu v souladu s požadavky trhu a zákazníků, za účelem optimalizace pokrytí různých vozidlových aplikací a regionálních rozdílů. Systém elektronické parkovací brzdy pro aplikace Scania byl poprvé představen pro OE v roce 2017 a do současné doby bylo dodáno více než 30 200 systémů.

VÍCE 


SmarTire® systém sledování tlaku pneumatik (TPMS)

Aktualizace: nové SmarTire TPMS Black Series senzorové komponenty a nové ECU.

Knorr-Bremse nabízí spolehlivé vysoce kvalitní produkty. Kontinuální zlepšování jejich produktů vede ke změnám materiálů, komponentů nebo výrobních procesů. V průběhu tohoto procesu došlo ke změnám u SmarTire systému monitorování tlaku pneu (TMPS) a nyní bychom Vás rádi informovali o nové generaci ECU jednotek a senzorů, které jsou dostupné pro nezávislý aftermarket.

VÍCE 


EconX® 720cc a 760cc kompresory pro Volvo/Renault

Nyní dostupný jako originálně renovovaný produkt pro efektivní údržbu zohledňující životnost vozidla.

Knorr-Bremse je jeden z předních dodavatelů kompresorů v segmentu užitkových vozidel. Mnoho OE výrobců vozidel spoléhá na znalosti Knorr-Bremse a vybírají si Knorr-Bremse jako dodavatele č. 1 znovu a znovu. Mimo kompresory samotné, Knorr-Bremse klade vysokou důležitost na dobře koncipovaný servisní koncept, za účelem podpory zákazníka během celkového životního cyklu užitkového vozidla.

VÍCE 


Kompresory WABCO pro BMW

Zájemci o vozy značky BMW mají již dlouhá léta možnost využít systém vzduchového pérování na přední a zadní nápravě, což zajišťuje vyšší komfort, nižší spotřebu paliva i možnost dynamičtější jízdy. Elektronicky ovládané vzduchové pérování (ECAS) má ovšem i své nevýhody, například náročnější případné opravy zařízení pro přípravu vzduchu. Často dochází k úniku vzduchu ze vzduchového vedení, který způsobuje přetížení kompresoru a jeho případné selhání.

VÍCE 


NOVÁ OSC PATRONA PRO VOZIDLA MERCEDES-BENZ

Nová OSC patrona je rovněž použitelná pro předchozí Mercedes-Benz aplikace

Knorr-Bremse je po desetiletí důvěryhodným partnerem v oblasti vývoje systémů úpravy vzduchu pro výrobce užitkových vozidel. Od roku 2008 vybavuje vozidla Mercedes-Benz produkty elektronické úpravy vzduchu - jednotkami EAC2. V roce 2018 bylo vyrobeno první vozidlo Mercedes-Benz mající Knorr-Bremse EAC2 jednotku s integrovanou parkovací brzdou (ePB). Dosud bylo vyrobeno více než 100 000 tahačů s EAC2 ePB jednotkou, které jsou vybaveny odpovídající Knorr-Bremse OSC patronou, která dokonale koresponduje s potřebami systému úpravy vzduchu.

VÍCE 


Ukončení výroby brzdových pák AA1

Společnost Haldex oznámila ukončení výroby automatických brzdových pák typu AA1. Tyto brzdové páky budou nadále nahrazeny typem S-ABA. Seznam ukončených brzdových pák naleznete v tabulce níže. 

VÍCE 


Ventilátory a ventilátorové spojky od Knorr-Bremse

Knorr-Bremse TruckServices neustále nepracuje pouze na zdokonalování svých produktů, ale také na produktové řadě a servisním konceptu. V souladu s požadavky trhu a zákazníků bylo portfolio rozšířeno o 48 nových věcných čísel - 28 spojek, 21 ventilátorů a jednu servisní sadu. Nyní zahrnuje produktová řada ventilátorových spojek 221 dílů - kompletní sady a jednotlivé komponenty.

VÍCE 


Vazelína Molycote P40

Společnost Knorr-Bremse uvedla na trh vazelínu Molycote P40 v balení o obsahu 1 kg. Uvedené mazivo je doporučené během montáže brzdový desek.

V závislosti na aplikaci je doporučeno, aby opěrné plochy držáku třmene a vodicí plochy brzdových desek byly lehce namazány. 

VÍCE 


Modulátory WABCO EBS E máme skladem!

V uplynulých měsících pozorujeme výpadky v dodávkách všech možných materiálů a výrobků, napříč průmyslovými odvětvími.  Tyto výpadky se nevyhnuly ani společnosti ZF, dodávající modulátory WABCO EBS E. I přes tyto výpadky jsme byli schopni pro vás zajistit zmíněné modulátory typu standard, tedy referenční číslo 4801020300

VÍCE 


Spojkový kompresor KNORR-BREMSE pro aplikace Scania

Kompresory od Knorr-Bremse jsou instalovány na různých typech užitkových vozidel, produkují stlačený vzduch pro brzdový systém a systém odpružení. V roce 2014 Knorr-Bremse představilo spojkový kompresor pro aplikace Scania, který je nyní rovněž dostupný pro nezávislý aftermarket.

VÍCE 


Renovované brzdové třmeny MAXX™22 pro Mercedes-Benz Actros

WABCO REMAN SOLUTIONS rozšířilo nabídku ekologických alternativ za dostupnou cenu, které stále splňují nejvyšší kvalitativní standardy. Na trh uvedlo vzduchové kotoučové brzdy MAXX™22 pro vozidla Daimler. Nyní jsou brzdové třmeny pro Mercedes-Benz Actros dostupné pro IAM.

VÍCE 


WABCO EBS nápravové modulátory 4. generace

Pro nezávislý aftermarket byly uvedeny čtyři nové typy EBS nápravových modulátorů. Jednokanálový modulátor je vhodný pro říditelné a přídavné nápravy. Dvoukanálový modulátor je vhodný pro hlavní zadní nápravu.

VÍCE 


WABCO SmartBoard II

Zvyšte Vaši produktivitu. Vybavte své přípojné vozidlo novým WABCO SmartBoard II. Díky novému WABCO SmartBoard můžete své přípojné vozidlo ovládat a monitorovat jeho stav.

VÍCE 


Nabízíme prodej i montáž zabezpečovacích systémů Wabco OptiLock™

Jedná se o kompletní zabezpečení návěsů proti krádeži, kontaminaci, nebo výměně zboží za padělky. Systém WABCO OptiLock™ nabízí řadu vysoce kvalitních mechanických a elektronických zámkových systémů navržených pro Vaše potřeby a k použití na většinu nákladních vozů, přípojné techniky a dodávek. Vše je navrženo tak, aby Váš náklad dorazil do cíle v celku, včas a nekontaminován.

VÍCE 


Renovované třmeny pro MAXX™22T

K dispozici jsou dvě nové varianty od WABCO REMAN Solutions Brake Calipers. MAXX ™ 22T zlepšují poměr hmotnosti a výkonu pomocí jednopístkové technologie brzdění přípojných vozidel PAN™ od společnosti WABCO, která je považována za jednu z nejúspěšnějších vzduchových kotoučových brzd v oboru. Snížení hmotnosti až o 4 kg (−11 %) ve srovnání s naší předchozí generací brzd pro přípojná vozidla pomáhá snižovat spotřebu paliva a pomáhá tak chránit životní prostředí.

 

VÍCE 


Knorr-Bremse spojkový kompresor pro IVECO

Kompresory od Knorr-Bremse jsou instalovány ve všech typech užitkových vozidel, produkují stlačený vzduch pro brzdový systém a systém odpružení. Navíc k již existující řadě kompresorů, Knorr-Bremse v roce 2015 představilo spojkový kompresor pro Iveco aplikace, který je nyní dostupný pro nezávislý aftermarket.

 

VÍCE