MENU

Novinky 2021


 


Ventilátory a ventilátorové spojky od Knorr-Bremse

Knorr-Bremse TruckServices neustále nepracuje pouze na zdokonalování svých produktů, ale také na produktové řadě a servisním konceptu. V souladu s požadavky trhu a zákazníků bylo portfolio rozšířeno o 48 nových věcných čísel - 28 spojek, 21 ventilátorů a jednu servisní sadu. Nyní zahrnuje produktová řada ventilátorových spojek 221 dílů - kompletní sady a jednotlivé komponenty.

VÍCE 


Vazelína Molycote P40

Společnost Knorr-Bremse uvedla na trh vazelínu Molycote P40 v balení o obsahu 1 kg. Uvedené mazivo je doporučené během montáže brzdový desek.

V závislosti na aplikaci je doporučeno, aby opěrné plochy držáku třmene a vodicí plochy brzdových desek byly lehce namazány. 

VÍCE 


Modulátory WABCO EBS E máme skladem!

V uplynulých měsících pozorujeme výpadky v dodávkách všech možných materiálů a výrobků, napříč průmyslovými odvětvími.  Tyto výpadky se nevyhnuly ani společnosti ZF, dodávající modulátory WABCO EBS E. I přes tyto výpadky jsme byli schopni pro vás zajistit zmíněné modulátory typu standard, tedy referenční číslo 4801020300

VÍCE 


Spojkový kompresor KNORR-BREMSE pro aplikace Scania

Kompresory od Knorr-Bremse jsou instalovány na různých typech užitkových vozidel, produkují stlačený vzduch pro brzdový systém a systém odpružení. V roce 2014 Knorr-Bremse představilo spojkový kompresor pro aplikace Scania, který je nyní rovněž dostupný pro nezávislý aftermarket.

VÍCE 


Renovované brzdové třmeny MAXX™22 pro Mercedes-Benz Actros

WABCO REMAN SOLUTIONS rozšířilo nabídku ekologických alternativ za dostupnou cenu, které stále splňují nejvyšší kvalitativní standardy. Na trh uvedlo vzduchové kotoučové brzdy MAXX™22 pro vozidla Daimler. Nyní jsou brzdové třmeny pro Mercedes-Benz Actros dostupné pro IAM.

VÍCE 


WABCO EBS nápravové modulátory 4. generace

Pro nezávislý aftermarket byly uvedeny čtyři nové typy EBS nápravových modulátorů. Jednokanálový modulátor je vhodný pro říditelné a přídavné nápravy. Dvoukanálový modulátor je vhodný pro hlavní zadní nápravu.

VÍCE 


WABCO SmartBoard II

Zvyšte Vaši produktivitu. Vybavte své přípojné vozidlo novým WABCO SmartBoard II. Díky novému WABCO SmartBoard můžete své přípojné vozidlo ovládat a monitorovat jeho stav.

VÍCE 


Nabízíme prodej i montáž zabezpečovacích systémů Wabco OptiLock™

Jedná se o kompletní zabezpečení návěsů proti krádeži, kontaminaci, nebo výměně zboží za padělky. Systém WABCO OptiLock™ nabízí řadu vysoce kvalitních mechanických a elektronických zámkových systémů navržených pro Vaše potřeby a k použití na většinu nákladních vozů, přípojné techniky a dodávek. Vše je navrženo tak, aby Váš náklad dorazil do cíle v celku, včas a nekontaminován.

VÍCE 


Renovované třmeny pro MAXX™22T

K dispozici jsou dvě nové varianty od WABCO REMAN Solutions Brake Calipers. MAXX ™ 22T zlepšují poměr hmotnosti a výkonu pomocí jednopístkové technologie brzdění přípojných vozidel PAN™ od společnosti WABCO, která je považována za jednu z nejúspěšnějších vzduchových kotoučových brzd v oboru. Snížení hmotnosti až o 4 kg (−11 %) ve srovnání s naší předchozí generací brzd pro přípojná vozidla pomáhá snižovat spotřebu paliva a pomáhá tak chránit životní prostředí.

 

VÍCE 


Knorr-Bremse spojkový kompresor pro IVECO

Kompresory od Knorr-Bremse jsou instalovány ve všech typech užitkových vozidel, produkují stlačený vzduch pro brzdový systém a systém odpružení. Navíc k již existující řadě kompresorů, Knorr-Bremse v roce 2015 představilo spojkový kompresor pro Iveco aplikace, který je nyní dostupný pro nezávislý aftermarket.

 

VÍCE