MENU

Novinky 2021


 


WABCO EBS nápravové modulátory 4. generace

Pro nezávislý aftermarket byly uvedeny čtyři nové typy EBS nápravových modulátorů. Jednokanálový modulátor je vhodný pro říditelné a přídavné nápravy. Dvoukanálový modulátor je vhodný pro hlavní zadní nápravu.

VÍCE 


WABCO SmartBoard II

Zvyšte Vaši produktivitu. Vybavte své přípojné vozidlo novým WABCO SmartBoard II. Díky novému WABCO SmartBoard můžete své přípojné vozidlo ovládat a monitorovat jeho stav.

VÍCE 


Nabízíme prodej i montáž zabezpečovacích systémů Wabco OptiLock™

Jedná se o kompletní zabezpečení návěsů proti krádeži, kontaminaci, nebo výměně zboží za padělky. Systém WABCO OptiLock™ nabízí řadu vysoce kvalitních mechanických a elektronických zámkových systémů navržených pro Vaše potřeby a k použití na většinu nákladních vozů, přípojné techniky a dodávek. Vše je navrženo tak, aby Váš náklad dorazil do cíle v celku, včas a nekontaminován.

VÍCE 


Renovované třmeny pro MAXX™22T

K dispozici jsou dvě nové varianty od WABCO REMAN Solutions Brake Calipers. MAXX ™ 22T zlepšují poměr hmotnosti a výkonu pomocí jednopístkové technologie brzdění přípojných vozidel PAN™ od společnosti WABCO, která je považována za jednu z nejúspěšnějších vzduchových kotoučových brzd v oboru. Snížení hmotnosti až o 4 kg (−11 %) ve srovnání s naší předchozí generací brzd pro přípojná vozidla pomáhá snižovat spotřebu paliva a pomáhá tak chránit životní prostředí.

 

VÍCE 


Knorr-Bremse spojkový kompresor pro IVECO

Kompresory od Knorr-Bremse jsou instalovány ve všech typech užitkových vozidel, produkují stlačený vzduch pro brzdový systém a systém odpružení. Navíc k již existující řadě kompresorů, Knorr-Bremse v roce 2015 představilo spojkový kompresor pro Iveco aplikace, který je nyní dostupný pro nezávislý aftermarket.

 

VÍCE