MENU

Nové filtry od Knorr-Bremse

S více než 20-ti lety zkušeností v oblasti vysoušení vzduchu a filtrace a více než 30-ti miliony vyrobených kusů filtračních patron, je Knorr-Bremse jedním z předních jmen pokud jde o dodávky filtračních patron prémiové kvality pro užitková vozidla napříč celým světem. Díky svým bohatým zkušenostem a rozsáhlou odbornou znalostí s vývojem produktů pro úpravu vzduchu a hnacího ústrojí, rozšířila nyní společnost Knorr-Bremse svůj program pro filtry na komplexní prémiovou produktovou řadu.

Od roku 2019 dodalo Knorr-Bremse tisíce filtrů prokazujících vysokou kvalitu každého produktu. Aktuální portfolio vzduchových, kabinových, palivových a olejových filtrů bude nyní rozšířeno, nikoli pouze o nové aplikace, ale také o nové typy: filtry pro Adblue a chladící kapalinu. Atraktivní poměr výkon/cena snižuje náklady na provoz vozidla bez kompromisů z hlediska funkčnosti, kvality a bezpečnosti.

  • Více než 60 nových filtrů
  • Přes 20 let technologické dokonalosti v oblasti filtrace
  • Prémiová kvalita ve střední cenové hladině pro optimalizovaný servis z pohledu nákladů
  • Kvalita srovnatelná s OE produkty - dle srovnávacích testů provedených externími laboratořemi a vyhodnocených externími experty na filtraci

Nové filtry od Knorr-Bremse můžete objednávat na telefonním čísle +420 417 530 503, na e-mailu info@penax.cz, nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.