penax-header-desktop.jpg

Servis zemědělské techniky

Zemědělské stroje jsou základem úspěšného hospodaření na každé farmě. V Penaxu chápeme, jak důležité je udržet tyto stroje v bezchybném stavu. Nabízíme servis a opravy traktorů, kombajnů a další zemědělské techniky s použitím nejnovějších technologických postupů a kvalitních náhradních dílů.


Oprava zemědělských strojů

Poskytujeme široký rozsah služeb a oprav zemědělských strojů, které zahrnují kompletní diagnostiku, pravidelnou údržbu a specifické opravy. Specializujeme se na motorové opravy, opravy převodovek a hydraulických systémů, které jsou základem pro efektivní provoz vaší techniky. Také provádíme opravy elektroinstalací a jsme schopni řešit specifické požadavky na opravy zemědělských strojů, jako jsou sekačky, pluhy a další pracovní příslušenství. Naše týmy dále zajišťují pravidelné kontroly a údržbu, včetně mazání a výměny olejů, což zvyšuje spolehlivost a prodlužuje životnost vaší techniky. Díky naší odbornosti a používání nejlepších dostupných náhradních dílů zabezpečujeme, že vaše zemědělské stroje jsou vždy připraveny k práci v náročných podmínkách.

Navštivte naše servisní centrum a svěřte svou zemědělskou techniku do rukou profesionálů. S Penaxem máte jistotu, že vaše stroje budou vždy v perfektní kondici a připraveny na každodenní práci. Kontaktujte nás a domluvte si termín servisu!


Objednat servis →