penax-header-desktop.jpg

Servis nákladních vozidel

Ve společnosti Penax jsme experti na servis a opravy nákladních vozidel. Váš vozový park potřebuje spolehlivého partnera, který zajistí, že vaše vozidla budou vždy v provozuschopném stavu. Díky našemu týmu zkušených mechaniků a použití kvalitních dílů od předních výrobců zajišťujeme, že vaše vozidla značek jako Volvo, Iveco, MAN, Mercedes-Benz a další jsou vždy připravena vyrazit na cestu.


Opravy nákladních vozidel

Nabízíme komplexní služby oprav, které pokrývají vše od základní údržby až po složité opravy a rekonstrukce. Specializujeme se na diagnostiku a opravy motorů, převodovek, vzduchových soustav a brzdových systémů. Dále poskytujeme servis a opravy elektroinstalací, hydraulických systémů a péče o nástavby a plachty. Naše technické vybavení zahrnuje svařovací techniky a indukční ohřev, což nám umožňuje efektivně řešit i ty nejnáročnější opravy. Příprava a provedení STK je standardní součástí našich služeb, stejně jako generální opravy, které zahrnují důkladné přestavby a modernizace vozidel.

Naše služby jsou navrženy tak, aby minimalizovaly dobu nečinnosti vašeho vozového parku a maximalizovaly jeho výkonnost a spolehlivost na cestách. Navštivte naše servisní centrum a svěřte své vozidlo do rukou profesionálů. S Penaxem máte jistotu kvalitního servisu a spokojenosti. Kontaktujte nás a domluvte si termín servisu!


Objednat servis →