MENU

Renovované převodky řízení Wabco pro užitková vozidla

Společnost WABCO, jeden z předních světových dodavatelů dílů pro užitková vozidla, rozšiřuje své portfolio o nový produkt – díly systémů řízení.

Renovované převodky řízení nejvyšší kvality pokrývají širokou škálu vozidel, jako jsou DAF, Scania, Volvo, Renault a další vozidla se systémy řízení, a to s podporou rozsáhlé celosvětové distribuční sítě. Zároveň jsou ekologičtějším řešením pro automobilový svět.

Během procesu renovace jsou všechny díly, které podléhají opotřebení, stejně jako kritické součásti, podrobeny kontrole a v případě potřeby nahrazeny nejkvalitnějšími součástmi z originálního vybavení. Kromě toho jsou všechny výrobky uvolňovány na trh až poté, co projdou přísnými testy kontroly kvality. Na všechny renovované výrobky je poskytována dvouletá záruční doba.


V roce 2020 převzala skupina ZF aktivity společnosti WABCO. V rámci integrace budou převodky řízení užitkových vozidel TRW, které původně vyráběla společnost ZF, od nynějška k dispozici pod značkou WABCO Reman Solutions. Jako jeden z lídrů v oblasti renovace a výroby dílů pro užitková vozidla by společnost WABCO chtěla podpořit své zákazníky rozšířením nabídky produktů o systémy řízení a tak poskytnout širokou škálu řešení pro globální distribuční síť. Přesto zůstává logo TRW na odlitcích důkazem originality výrobku a původu jádra.


  • Prokázaná bezpečnost - 100% testované produkty, dvouletá záruka
  • Ekologické řešení - výrobek, který snižuje emise CO2
  • Zaručené dodání - rychlá doprava po celém světě
  • Nesporná kvalita - stejná jako u všech ostatních OE produktů
  • Efektivní oprava - výměna vadného dílu za originální, dokonale odpovídající díl

Renovované převodky řízení Wabco můžete objednávat na telefonním čísle +420 417 530 503, na e-mailu info@penax.cz, nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.