MENU

Zpracování vzduchu ProVia - vysoká kvalita náhradních dílů za dostupnou cenu

Užitková vozidla často musí fungovat v extrémních podmínkách.  Zdolávají velké vzdálenosti s obrovským nákladem na frekventovaných silnicích - to znamená, že jejich součásti jsou velmi namáhány. Totéž platí i pro díly související se systémem přípravy a zpracování vzduchu. Velké množství najetých kilometrů je zatěžuje a časem může dojít k jejich degradaci, protože vzduchový systém se znečistí například vodou nebo olejem.

Jakékoli odstávky jsou drahé a nepohodlné, takže se vyplatí zajistit pravidelnou kontrolu těchto dílů a tak včas odhalit případné známky opotřebení. V minulosti, pokud vysoušeč vzduchu nebo jednotka přípravy vzduchu (APU) byly vadné, existovaly dvě možnosti výměny: prémiové originální komponenty značky WABCO (ty nemusí být nejefektivnějším řešením z hlediska nákladů, protože svojí životností mohou výrazně přesáhnout zbývající životnost vozidla) nebo použít levnější, méně kvalitní komponenty třetích stran a čelit tak riziku opakované poruchy a případné odstávky.

Nyní však existuje třetí možnost: ProVia – značka z rodiny WABCO nabízí také produkty přípravy vzduchu, které poskytují perfektní alternativu a to zejména pro starší vozidla. 


Produkty ProVia můžete objednávat na telefonním čísle +420 417 530 503, na e-mailu info@penax.cz, nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.