MENU

Nástroj pro bajonetové patrony Knorr-Bremse


TruckServices, aftermarketová značka Knorr-Bremse, dodává vlastníkům vozidel, fleetům, servisním
centrům a distributorům vysoce kvalitní produkty a servisní řešení pro užitková vozidla všech typů a stáří. Tímto způsobem TruckServices zaručuje, že je každé vozidlo zpět na cestě rychle a v perfektní kondici. Aby mohly být opravy nejen pouze bezpečné a rychlé, ale také ještě více efektivní, nabízí nyní Krorr-Bremse speciální přípravek pro své bajonetové filtrační patrony.
Speciální přípravek pro bajonetové patrony Knorr-Bremse napomáhá při povolování a utahování zajišťovacího kroužku filtrační patrony. Výsledkem jsou snadnější, rychlejší a bezpečným způsobem provedené výměny bajonetových patron pro EAC2.5 jednotky v aplikaci Volvo/Renault. Použitím tohoto nástroje pro povolení a následné utažení zajišťovacích kroužků zabezpečíte, že vše zůstane v původním stavu bez jakýchkoliv závad nebo poškození na zajišťovacím kroužku, bajonetové patroně nebo EAC2.5 jednotce.
Speciální přípravek pro bajonetové kroužky byl vyvinut a dokončen ve spolupráci s jedním z předních výrobců speciálního nářadí: Gedore Automotive. Uvedený partner je specialista na výrobu nářadí/přípravků s celosvětovou působností ve více než 70 zemích a výjimečnou odbornou znalostí v tomto odvětví s výrobním závodem v Německu.

Nový přípravek pro bajonetové patrony perfektně zapadá do servisní strategie Knorr-Bremse EAC2.5. Jedná se o optimální kombinaci servisních sad a speciálních přípravků, které jsou potřebné pro bezpečný, rychlý a nákladově efektivní servis.

Tento přípravek je nyní dostupný a můžete si jej objednat přímo u nás na info@penax.cz nebo +420 417 530 503.

Hlavní výhody

  • snadné a rychlé povolení a zároveň utažení zajišťovacího kroužku bajonetové patrony
  • zkrácení servisního času
  • zjednodušení denní činnosti servisních center
  • omezení zranění během servisních úkonů
  • zamezení poškození filtrační patrony a okolních dílů
  • jednoduchá práce s přípravkem