MENU

Představujeme pružinové brzdové válce NG4 EVO pro pneumatické brzdy přívěsů

Vývoj pružinových brzdových válců Knorr-Bremse od NG4+ k dvojitě pertlovanému NG4 EVO.

Neustálá snaha o inovace v automobilovém průmyslu vedla k pozoruhodnému pokroku v oblasti bezpečnosti a výkonu. Společnost Knorr-Bremse jako přední dodavatel brzdových válců do prvovýroby neustále pracuje na inovacích a technologiích, které zvyšují bezpečnost komerční dopravy a cestování. V posledních letech došlo k významnému vývoji této technologie, kdy se přešlo od brzdových válců se svěrnými kroužky k pertlovaným verzím.

Pertlování zajišťuje pevnější a odolnější spojení mezi přední a zadní částí těla válce, které lépe odolá uvolnění, vibracím a případnému selhání v extrémních podmínkách, což zajišťuje konzistentní a spolehlivý výkon brzdového válce. Prodloužená životnost a snížené nároky na údržbu pertlovaných pružinových brzdových válců Knorr-Bremse se promítají do nižších celkových provozních nákladů majitelů vozidel.


Díky těmto výhodám jsou pertlované brzdové válce Knorr-Bremse preferovanou volbou na trhu s náhradními díly: spolehlivé výrobky nejlepší kvality zajistí, že vaše vozidlo zastaví ve správný čas.

NG4 EVO navazuje na konstrukci "pouze pertlované", která již byla zavedena pro brzdové válce (OBC) a další produktové řady brzdových válců, jako jsou NG3 EVO, NG5 a nové typy NG4 EVO PRO, které byly nedávno představeny do OE.

Pružinové brzdové válce NG4 EVO jsou pro lepší těsnost dvojitě pertlované (na provozní a parkovací straně). Nové provedení válce NG4 EVO s dvojitou membránou bude zaváděno postupně a nahradí výrobky NG4+. 

Ve stručnosti:

  • Přechod technologie na dvojitě pertlovanou verzi: NG4 EVO
  • Uložení a funkce nových brzdových válců NG4 EVO jsou shodné s řadou NG4+
  • Vyšší robustnost a prodloužená životnost výrobku
  • Výroba v EU


Pružinové brzdové válce Knorr-Bremse můžete objednávat na telefonním čísle +420 417 530 503, na e-mailu info@penax.cz, nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.