MENU

Wabco patrona Air System Protector

Původním úkolem patron vysoušeče bylo pouze zbavit vzduch vlhkosti a případných nečistot. Rychlý vývoj technologií pro užitková vozidla, zejména v oblasti pneumatických systémů, však klade na patrony vysoušeče stále vyšší nároky z hlediska výsledné kvality stlačeného vzduchu.

Nové požadavky na patrony vysoušeče

V dnešní době je spotřeba vzduchu pneumatických systémů mnohem vyšší a jejich součásti jsou daleko citlivější na kvalitu vzduchu.

Z kompresorů mohou unikat olejové částice, které by v případě, že by nebyly zachyceny, mohly způsobit poškození součástí systému citlivých na olej, například degradaci těsnění, a snížit tak životnost pneumatických systémů vozidel.


Patrony Air System Protector můžete objednávat na telefonním čísle +420 417 530 503, na e-mailu info@penax.cz, nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.Vynikající řešení

Patrona Air System Protector značky WABCO je navržena odborníky tak, aby odolávala nejnáročnějším podmínkám, je vyrobena z nejlepšího vysoušecího materiálu, prochází extrémním testováním a nabízí vynikající vlastnosti. Chrání pneumatické systémy v náročném prostředí, kde prostoje vozidla prostě nepřicházejí v úvahu.

Nyní k dispozici pro MAN

A nyní vůbec poprvé nabízíme patronu vysoušeče pro všechna vozidla MAN vyrobená od roku 2018. Objednací číslo 81521550044.