MENU

OptiLock™ – klid, který vám visací zámek neposkytne

Důkladně zabezpečuje náklad a zajišťuje bezpečnost za všech okolností!

Zeptejte se kteréhokoli provozovatele vozového parku: přípojná vozidla jsou zranitelná. Ať už jsou zaparkovaná na seřaďovacím nádraží, odstavena na čerpací stanici, nebo dokonce i když jezdí po veřejných komunikacích, pokusy o vniknutí do vozidel jsou běžné. Společnost WABCO nabízí systém OptiLock™, řadu vysoce kvalitních mechanických a elektronických uzamykacích systémů, které jsou přizpůsobeny vašim potřebám a je vhodný pro většinu vozidel. Systém je navržen tak, aby zajistil, že váš náklad dorazí na místo určení v pořádku, včas a bez kontaminace. 

Nový světelný a pohybový senzor OptiLock™ = ještě větší bezpečnost

Pro bezpečnost vašeho nákladu – s nejnovějším doplňkem OptiLock™, světelným a pohybovým senzorem, můžete svůj náklad ještě více zabezpečit.
Systém OptiLock s ELB-Lock® sleduje informace o stavu přípojného vozidla při detekci světla nebo pohybu. Jediná varianta se hodí pro všechna vaše vozidla!

Řídicí jednotka ICM odemyká a aktivuje funkce WABCO OptiLock™ bezpečnostního uzamykacího systému ELB-Lock®. Lze instalovat do pravých zadních dveří do rámu klávesnice. Jako řídicí jednotka systému ELB-Lock® obsahuje ICM nastavení pro vstupy, výstupy; pokud jde o sirény, svítilny, smyčkové kabely a všechna připojená zařízení. 

  • Úspora financí - Levné řešení záložního napájení pro systém ELB-Lock®
  • Splnění požadavků TAPA a BAT - Siréna se aktivuje, pokud dojde k vloupání do odpojeného přívěsu
  • Variabilita - ICM lze použít jako alarmovou jednotku bez uzamykacího motoru
  • Úspora času - Zajištění i zamykání zadáním uživatelského kódu
  • Větší flexibilita - Možnost výběru, který ELB-Lock se má odemknout
  • Více vzdálených funkcí - pro typ komunikace CAN

Světelný a pohybový senzor OptiLock™ můžete objednávat na telefonním čísle +420 417 530 503, na e-mailu info@penax.cz, nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.