penax-header-desktop.jpg

 

NÁKLADNÍ VOZIDLA A PŘÍPOJNÁ TECHNIKA


show-image.svg

Náhradní díly

Nabízíme prodej náhradních dílů pro nákladní vozidla, návěsy a přívěsy. Jsme autorizovaným prodejcem náhradních dílů od výrobců Wabco, Haldex, Knorr-Bremse, Kögel, BPW, SAF-Holland, Eberspächer, Proplast a dalších.


show-image.svg

Servis

Na naší pobočce v Teplicích provozujeme servis nákladních vozidel i přípojné techniky. Naši mechanici jsou zkušení a mají dlouholetou praxi v sektoru užitkových vozidel. Servisujeme vozidla od výrobců Avia, DAF, Daimler, Ford, Iveco, Liaz, Man, Mercedes, Renault, Scania, Tatra, Volvo a další. Disponujeme autorizací pro servis přípojné techniky výrobců Kögel, Panav, Svan, Meiller, Wecon, Kempf, Berger. Servisujeme ale i přípojnou techniku od jiných výrobců, například: Atlas, Autech-JS, B.Glocar, BG, Bodex, Broshuis, Doll, Faymonville, Feber, Feldbinger, Fliegl, Fruehauf, Glocar, Goldhofer, Grünwald, GTS Poběžovice, Hangler, Hořické strojírny, Hüffermanm, Chereau, Kässbohrer, Kempf, Kröger, Krone, Lag, Lamberet, Langerdorf, LeciTrailer, Legras, Lohr, Magyar, Menci, Menke-Janzen, Meusburger, Nooteboom, Paragan, Reisch, Renders, Schmitz, Schwarzmüller, Spier, Spitzer, Stas, Stokota, Tirsan, TOM, Umikov, Van Hool, Wielton, ZVVZ a dalších.


show-image.svg

Diagnostika

Naše servisy jsou vybaveny profesionálnimi diagnostikami výrobců vozidel Mercedes a Volvo, stejně tak diagnostikami výrobců náhradní dílů Wabco, Knorr-Bremse a Haldex. Dále disponujeme profesionální univerzální diagnostikou WabcoWürth. Nedílnou součástí našich služeb je prodej diagnostikých systémů a následná technická podpora pro nezávislé servisy, dopravce disponující vlastním servisem a další.