MENU

Modulární snímače ABS Wabco

Nová řada modulárních snímačů ABS WABCO od společnosti ZF řeší dlouhodobý problém, jak provádět servis rostoucího počtu variant vozidel bez nutnosti skladovat stovky specifických náhradních dílů.

 • Vyměňujte pouze dotčené součásti
  Servisy mohou přímo identifikovat a vyměnit pouze vadnou část ze tří použitých komponent.

 • Snížení skladových zásob u distributorů
  Díky mimořádné flexibilitě našeho řešení nemusíte už držet skladem velké množství různých variant snímačů.

 • 8 adaptérů pokrývajících stovky zařízení
  Kombinace dvou typů snímačů ABS, deseti prodlužovacích kabelů a osmi adaptérů dokáže nahradit více než 400 OE variant ABS snímačů.

 • Efektivní využití času/zvýšení doby provozuschopnosti
  Po instalaci modulární koncepce na vozidlo je třeba v budoucnu vyměnit pouze vadný komponent.

 • Ekologický přístup
  Díky jednodušší výrobě, společnost ZF svoji ekologickou filosofií dokázala snížit energetickou náročnost a tím snížit spotřebu celkové energie nutné na výrobu.


Modulární snímače ABS můžete objednávat na telefonním čísle +420 417 530 503, na e-mailu info@penax.cz, nebo kontaktujte svého obchodního zástupce. S konfigurací Vám rádi pomůžeme.Nové modulární řešení se skládá ze dvou různých typů snímačů ABS se standardním konektorem KEA, jednoho krátkého kabelu a prodlužovacích kabelů, které se dodávají v různých délkách, spolu se stále se rozšiřující nabídkou adaptérů, které pokrývají většinu aktuálně používaných elektronických řídicích jednotek (ECU). 

Inovativní modulární konstrukce společnosti WABCO pak umožňuje vytvořit stovky variant náhradních snímačů ABS z pouhých několika komponent – snižuje skladové zásoby, výrazně snižuje chybovost objednávek, dostupnost a problémy s časem a uplatňuje ekologické myšlení společnosti ZF tím, že pomáhá snižovat spotřebu energie. 

Situace, která je výhodná pro servisy užitkových vozidel a majitele vozových parků po celém světě.

V souladu se snahou pomáhat trhu s náhradními díly připravit se na další generaci mobility posouvá společnost ZF věci z hlediska přidané hodnoty na další úroveň. Po instalaci modulární koncepce na vozidle je třeba v případě nutnosti vyměnit pouze vadný prvek součásti v průběhu její životnosti; to výrazně zvyšuje efektivitu a snižuje náklady na opravy.