MENU

Knorr-Bremse ECONX® třmeny pro typy brzd SL7 a SM7

Řešení pro každé stáří vozidla podle principu životního cyklu TruckService

Každá pneumatická kotoučová brzda Knorr-Bremse využívá zkušenosti a kvalitu více než 50 milionů kotoučových brzd vyrobených společností Knorr-Bremse v nákladních vozidlech, přívěsech a autobusech po celém světě.

Doplněním řady EconX o široce používané typy brzd SL7 a SM7, pokračuje společnost Knorr-Bremse TruckServices ve své strategii nabízet vhodná řešení pro každé stáří vozidla. Speciální proces repasování zajišťuje, že starší vozidla jsou s produkty Knorr-Bremse EconX na silnici stejně bezpečná jako se zcela novými servisními produkty. Testované a sestavené podle OE směrnic, repasované výrobky odpovídají stáří vozidla, aniž by byla ohrožena funkčnost a bezpečnost.

Knorr-Bremse má přístup k původním specifikacím výbavy, konstrukčním a revizním úrovním a potřebným originálním dílům. Tím je zajištěna správná funkce všech dílů a komponentů použitých ve vzduchových kotoučových brzdách Knorr-Bremse.

Každé vozidlo tak zůstává dlouho na silnici - vždy trvale hospodárné, technicky nejmodernější a plně zaměřené na bezpečnost.Knorr-Bremse ECONX® třmeny můžete objednávat na telefonním čísle +420 417 530 503, na e-mailu info@penax.cz, nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.


OD OE PO IAM - ORIGINÁLNÍ V CELÉM ŽIVOTNÍM CYKLU

Označení Knorr-Bremse na třmenech, stejně jako na servisních sadách a opotřebitelných dílech, zaručuje, že používáte originální kvalitní díly Knorr-Bremse.