MENU

Desky pro kotoučové brzdy od Knorr-Bremse Truckservices

Ekologické brzdění - bez kompromisů

Ekonomické, efektivní a účinné

Již více než 40 let jsou pneumatické kotoučové brzdy od Knorr-Bremse první volbou téměř všech hlavních výrobců užitkových vozidel po celém světě. Neustálé inovace, díky nimž je brzdění užitkových vozidel ještě bezpečnější, Knorr-Bremse je první volbou i pro související servisní díly, zejména brzdové desky - pokud jde o bezpečnost, spolehlivost a nízké náklady na jejich životní cyklus.

Vše od jednoho dodavatele

Knorr-Bremse TruckServices se svým zákazníkům snaží vždy poskytnout komplexní a kompletní sortiment výrobků ve všeobecně známé vysoké kvalitě Knorr-Bremse. Po úspěšném rozšíření své řady brzdových kotoučů a obložení bubnových brzd, Knorr-Bremse TruckServices nyní završuje svou produktovou řadu pro užitková vozidla sadou desek na kotoučové brzdy pro brzdové systémy jiných výrobců. Brzdové desky a veškeré příslušenství je standardně dodáváno v OE kvalitě.

Ekologické a inovativní

Se zavedením nových brzdových desek bez obsahu mědi, společnost Knorr-Bremse TruckServices nabízí pro evropský Aftermarket produkty v souladu s ochranou životního prostředí. Desky bez obsahu mědi jsou jasně označeny písmenem "N" na štítku obalu a nesou označení kvality "KX5404". V USA pod nařízením ("Better Brake Rule") Knorr-Bremse již výrobky s označením "N" distribuuje v tamním OE a Aftermarket. Odstraněním částic mědi v třecím materiálu přispívá toto nové řešení také k ochraně našich vod.

Všechny brzdové desky jsou certifikovány ECE-R90.


Ve zkratce:

  • Vše od jednoho dodavatele: Brzdové desky v kvalitě Knorr-Bremse
  • Inovativní řešení pro Aftermarket
  • Šetrné k životnímu prostředí, bez mědi
  • Certifikace ECE-R90

Desky pro kotoučové brzdy Knorr-Bremse můžete objednávat na telefonním čísle +420 417 530 503, na e-mailu info@penax.cz, nebo kontaktujte svého obchodního zástupce.